SPECIALIZUOTAS
HIDRAULIKOS
CENTRAS
SPECIALIZUOTAS
ELEKTRONINIŲ VAIRO STIPRINTUVŲ
SERVISAS
AT-Hidraulic: specializuotas hidraulikos centras, specializuotas elektroninių vairo stiprintuvų servisas: VAIRO KOLONĖLĖS, ELEKTRONINIAI VAIRO STIPRINTUVAI, VAIRO STIPRINTUVO SIURBLIAI, HIDRAULINIAI CILINDRAI

Gaminiai

Vairo stiprintuvo sistemos ir automatinių greičio dėžių magnetiniai filtrai


Magnefine filtravimas

Visi tepalai naudojami automatinėse greičių dėžėse, bei hidraulinėje sistemoje, su laiku užsiteršia ir jiems reikalingas filtravimas. Automatinė transmisija ir hidraulinė sistema pastoviai pagamina milijonus pavojingų mikroskopinių metalo dalelyčių per savo darbo ciklą. Netgi geriausi praplovėjai negali išvalyti sistemos pilnumoje. Netgi keičiant tepalus metalo dalelytės lieka sistemoje ir patekus naujam tepalui į sistemą, jos vel pakeliamos nuo dugno ir toliau sėkmingai vykdo savo naikinančią funkciją. Elektronika valdoma transmisija ir vairo stiprintuvo sistema kenčia labiausiai (ir brangiausiai) vožtuvai ir solenoidai, dėl šitų mikro dalelyčių. Prevencija yra vienintelė tinkama išeitis iš šios padėties priedo ji ir pigiausia iš galimų variantų. (Šiais laikais automatinės transmisijos ir vairo stiprintuvo sistemos remontas-keitimas kainuoja ganėtinai daug). Naujas "Magnefine” magnetinis filtras padės jums išvengti automatinės transmisijos bei vairo stiprintuvo sistemos pažeidimų.

Kodėl filtras?

Filtras suprojektuotas, kad išvengti pavojingo hidraulinio skysčio užsiteršimo. Tai leidžia skysčiui atlikti jo pagrindines funkcijas transmisijos perduodamą jegą, liubrikaciją ir aušinimą.

Moderniausios technologijos integruotos į automobilio varančiają sistemą, tai labai subtilus elektroninis komponentas, kuris reguliuoja synchronizatorius ir kitus priedus kurie veikia automobilio darbinius ciklus. Butent šie visi mazgai ir yra mažiausiai tolerantiški skysčių užterštumui. Kai sistema sugenda išlaidos jų remontui yra labai didelės.

AT-Hidraulic: specializuotas hidraulikos centras, specializuotas elektroninių vairo stiprintuvų servisas: VAIRO KOLONĖLĖS, ELEKTRONINIAI VAIRO STIPRINTUVAI, VAIRO STIPRINTUVO SIURBLIAI, HIDRAULINIAI CILINDRAI AT-Hidraulic: specializuotas hidraulikos centras, specializuotas elektroninių vairo stiprintuvų servisas: VAIRO KOLONĖLĖS, ELEKTRONINIAI VAIRO STIPRINTUVAI, VAIRO STIPRINTUVO SIURBLIAI, HIDRAULINIAI CILINDRAI
AT-Hidraulic: specializuotas hidraulikos centras, specializuotas elektroninių vairo stiprintuvų servisas: VAIRO KOLONĖLĖS, ELEKTRONINIAI VAIRO STIPRINTUVAI, VAIRO STIPRINTUVO SIURBLIAI, HIDRAULINIAI CILINDRAI AT-Hidraulic: specializuotas hidraulikos centras, specializuotas elektroninių vairo stiprintuvų servisas: VAIRO KOLONĖLĖS, ELEKTRONINIAI VAIRO STIPRINTUVAI, VAIRO STIPRINTUVO SIURBLIAI, HIDRAULINIAI CILINDRAI

Dirbant varikliui, mikro dalelytės patenka į dantračių mazgus, tokių būdų atsiplėšdamos dar daugiau mikro dalelyčių, kenkdamos metaliniams dalių paviršiams. Standartiniai filtrai sudaryti iš standartiniu popieriaus elementų, jie susenka didesnes metalo dalis, bet mikro dalelės vistiek išlieka sistemoje ir toliau vykdo savo kenkėjišką veiklą.

Dviguba filtracija

"Magnefine" sistema yra užpatentuota visam pasaulyje. Ją naudoja visi Automobilių gamintojai Europoje, JAV, Afrikoje, Rytų šalys, Azijoje ir Australijoje. Profesionalūs automobilių remonto meistrai visame pasaulyje sumontuoja daugiau nei 1 milijoną filtrų atrestauruotose automatinių greičių dėžėse, bei hidraulinėse vairo kolonėlėse. Visos transporto priemonės kurių transmisijai tenka didelės apkrovos turėtu naudoti "Magnefine" filtrą. Tai ir 4x4 aplikacijos, sunkvežimiai, taksi, visur kur reikia prailginto transmisijos tarnavimo.

Atitinka ISO 9002 standartus.

Pagrindinis veikimo principas, bei sudedamosios dalys

  AT-Hidraulic: specializuotas hidraulikos centras, specializuotas elektroninių vairo stiprintuvų servisas: VAIRO KOLONĖLĖS, ELEKTRONINIAI VAIRO STIPRINTUVAI, VAIRO STIPRINTUVO SIURBLIAI, HIDRAULINIAI CILINDRAI SECONDARY FILTER Membrane captures non-ferrous clutch fibres and other material
FULL-FLOW
safety pass
AT-Hidraulic: specializuotas hidraulikos centras, specializuotas elektroninių vairo stiprintuvų servisas: VAIRO KOLONĖLĖS, ELEKTRONINIAI VAIRO STIPRINTUVAI, VAIRO STIPRINTUVO SIURBLIAI, HIDRAULINIAI CILINDRAI AT-Hidraulic: specializuotas hidraulikos centras, specializuotas elektroninių vairo stiprintuvų servisas: VAIRO KOLONĖLĖS, ELEKTRONINIAI VAIRO STIPRINTUVAI, VAIRO STIPRINTUVO SIURBLIAI, HIDRAULINIAI CILINDRAI  
SECURE-FIT SAE Standard hose barb. Easy installation into rubber hoses or metal lines with Smart Connectors. AT-Hidraulic: specializuotas hidraulikos centras, specializuotas elektroninių vairo stiprintuvų servisas: VAIRO KOLONĖLĖS, ELEKTRONINIAI VAIRO STIPRINTUVAI, VAIRO STIPRINTUVO SIURBLIAI, HIDRAULINIAI CILINDRAI AT-Hidraulic: specializuotas hidraulikos centras, specializuotas elektroninių vairo stiprintuvų servisas: VAIRO KOLONĖLĖS, ELEKTRONINIAI VAIRO STIPRINTUVAI, VAIRO STIPRINTUVO SIURBLIAI, HIDRAULINIAI CILINDRAI POLYMER CASING Zero-leak, high-impact. Stone and salt resistant. Tested to 175°C.
POWERFUL MAGNET Removes 99% of all contaminants at filter entrace AT-Hidraulic: specializuotas hidraulikos centras, specializuotas elektroninių vairo stiprintuvų servisas: VAIRO KOLONĖLĖS, ELEKTRONINIAI VAIRO STIPRINTUVAI, VAIRO STIPRINTUVO SIURBLIAI, HIDRAULINIAI CILINDRAI AT-Hidraulic: specializuotas hidraulikos centras, specializuotas elektroninių vairo stiprintuvų servisas: VAIRO KOLONĖLĖS, ELEKTRONINIAI VAIRO STIPRINTUVAI, VAIRO STIPRINTUVO SIURBLIAI, HIDRAULINIAI CILINDRAI PERFORATED STEEL CORE Reinforces and eliminates media collapses under high pressure

Pradžioj patentuotas magnetinis procesas surenka visas galinčias pakenkti metalo dalelytes, nesvarbu jos dydis, antra daugiasluoksnis filtravimo popieriaus elementas prafiltruoja nepavojingas dalelytes, ko pasekoje jūsų skystis bus švaresnis ir igys savo pradinės liubrikavimo savybes.

Darbinė dalis – pašalina 99% visų pavojingų dalelyčių vos skysčiui patekus į filtrą.

Tiesioginis pralaidumas – užtikrina, skysčio pratekėjimą, nesvarbu kaip būtų užsiteršęs filtras.

Antrinė filtro membrana – surenka nepavojingas dalelytes ir trinties atliekas.

Saugus pajungimas – SAE-standartinis žarnos pajungimas, tinka bet kokiai žarnai ar metaliniam vamzdeliui su specialiu adapteriu.

Polimerinis korpusas – sandarus, atsparus smūgiams, akmenims ir druskai.

Perforuota plieninė šerdis – sustiprina korpusą ir eliminuoja, bet kokį didesnių metalo nuolaužų neigiamą poveikį.

Naudojant šį filtrą rezultatai stulbina, sistemos gyvavimo ciklas prailginamas septyneriopai.

Vairo stiprintuvas

Ar jūsų stiprintuvas jau buvo aptarnaujamas servise?

Kada paskutini kartą į jūsų automobilio serviso aptarnavimo knygą buvo įrašyta žymos apie vairo kolonėlės remontą?

Nesivarginkite ieškoti, nieko panašaus nerasit. Priežastis ta, kad iki visai neseniai tai nebuvo būtina dėl daugelio priežasčių (automobiliai su mechaninėmis vairo kolonėlėmis, diagnostinės įrangos nebuvimas ir t.t.) Apklausos duomenys rodo, kad 90% visų vairo stiprintuvo gedimų galima buvo išvengti, jeigu reguliariai, bent porą kartų į metus atvykti į aptarnaujantį servisą patikrai.

Į ką reiktu atkreipti dėmesį

Jeigu jūsų vairas besukant kartais lyg strigtu ar prasčiau suktųsi, galima variantas, kad jūsų stiprintuvo dirželis praslysta arba vožtuvas užsikerta. Jeigu jūs po nakties randate kelis tepalo lašelius ten kur stovi jūsų automobilis galimas variantas, kad išsinešiojo riebokšlis ir praleidžia hidraulinį tepalą. Tai yra ženklai kurių jūs geriau neignoruokite, nes galutiniam variante, jūs galite prarasti vairo stiprintuvą būtent tada, kai jums jo labiausiai reikės.

Bauginanti patirtis

Jeigu staiga stiprintuvo siurblys sugenda, plyšta aukšto spaudimo žarna ar nutrūksta stiprintuvo diržas, rezultatas gali tikrai išgąsdinti. Tai lyg kokia išorinė jėga būtu atėmus iš jūsų vairą, labai didelėmis pastangomis vairas sukasi, jūs vis dar galit valdyti automobilį, bet tik tai tikrai neteiks jums jokio džiaugsmo. Ir tikrai jūs nenorėtumėte, kad kažkas panašaus atsitiktu judrioj gatvėj, ar vingiuotame kalnų kelio ruože.

Servisas kas 12 mėnesių/20 000 km

Kartu su stabdžiais, varikliu ir pakaba derėtu tikrinti ir jūsų vairo stiprintuvo sistema. Kartą per metus apsilankykite specializuotame servise kur jums apžiūrės jūsų vairo stiprintuvo sistemą, reikalui esant pakeis hidraulinį tepalą ar "Magnefine" filtrą.

Kodėl reikia keisti skysčius ir filtrą?

Priežastys tokios pat, kaip ir keičiant variklio alyva, bei filtrus. Jūsų varikliui dirbant, detalėms trinantis viena į kitą susidaro metalinės mikro dalelytės, kurios ilgainiui pradeda kelti grėsmę. Tada ir ateina laikas keisti tepalus bei filtrus. Tas pats galioja ir vairo stiprintuvo sistemai.

Kaip prižiūrėti vairo stiprintuvo sistemą?

Reguliariai tikrinti tepalo lygį bakelyje ir papilti, jei tam yra reikalas. Jūsų automobilio vartotojo instrukcija jums paaiškins kur ko ieškoti. Tikrinant tepalo lygį, kartu patikrinkit ir tepalo spalvą. Jeigu jis tamsėja, ieškokit profesionalios pagalbos. Niekada nelaikykite vairo susukto iki galo ilgiau nei 4 sekundes prie aukštesnių variklio apsukų, jeigu taip darysit, jūsų stiprintuvo siurblys neatlaikys susidariusio spaudimo ir arba išmuš dangtelį arba sumals įvorę. Venkite sukioti vairą neužvestu varikliu, tai sudaro gan nemažą apkrovą jūsų vairo sistemoje. Visus keistus garsus reiktu nedelsiant patikrinti. Jeigu sukant vairą jaučiasi vietos kur jis sukasi sunkiau arba jaučiasi laisva eiga irgi nedelsiant kreipkitės pas specialistus.

Vairo stiprintuvas ir ATF

Anot Automatinių transmisijų restauruotojų asociacijos 9 iš 10 automatinių transmisijų gedimai įvyksta dėl perkaitimo, skysčio užterštumo ar oksidacijos. Kaip ir variklinė alyva, automatinės transmisijos skysčiai irgi nukenčia dėl perkaitimo, frikcijos ir elektromechaninio poveikio dėl ko jis praranda savo sutepamąsias bei apsaugines savybes.

Kai taip atsitinka apnašos ir vaškas pradeda susidarinėti sistemoje, kartu su jau skystyje plaukiojančiais nešvarumais, jie užkemša sistemą ir prasideda "tepalo badas" ko pasėkoje, sistema dar labiau kaista ir dėvisi, suprastėja sistemos darbas atsiranda gaudesys.

Magnefine filtras

Jeigu teisingai sumontuosi "Magnefine" filtrą jis surinkinės ir pavojingus ir nepavojingus nešvarumus sistemoje. Prailgins tepalo tinkamumo laiką ir užkirs kelią nusidėvėjimui.

Paprastas vairo stiprintuvo filtras sulaiko 5-15 mikronų dalelytes (žmogaus plaukas 70 mikronų). "Magnefine" dvigubos filtracijos filtrai (magnetas+popierius su praleidžiamuoju vožtuvu) surenka net iki 3 mikronų, t.y. 99.9974% visų nešvarumų (testuota Melbourno Universitete).

AT-Hidraulic: specializuotas hidraulikos centras, specializuotas elektroninių vairo stiprintuvų servisas: VAIRO KOLONĖLĖS, ELEKTRONINIAI VAIRO STIPRINTUVAI, VAIRO STIPRINTUVO SIURBLIAI, HIDRAULINIAI CILINDRAI AT-Hidraulic: specializuotas hidraulikos centras, specializuotas elektroninių vairo stiprintuvų servisas: VAIRO KOLONĖLĖS, ELEKTRONINIAI VAIRO STIPRINTUVAI, VAIRO STIPRINTUVO SIURBLIAI, HIDRAULINIAI CILINDRAI

Kaip sumontuoti?

Galite tai pasidaryti pats, galite kreiptis pagalbos pas meistrus. Jeigu sugalvojote patys:

Nustatyti grįžtamąją žarną (dažniausiai tai būna žarna kuri jungia vairo stiprintuvo kolonėlę su hidraulinio tepalo talpa).

Perkirpti žarną.

Abiejuose galuose uždėti sąvaržas.

Užmauti žarnas ant filtro galų (būtinai atkreipti dėmesį į skysčio judėjimo kryptį ir laikytis tos krypties montuojant filtrą, filtro kryptis išgraviruota ant jo paviršiaus).

Užveržti sąvaržą.

Reikalui esant pritvirtinti filtrą prie paviršiaus (plastmasinėmis sąvaržomis skirtomis sujungti laidus ar vamzdelius).

Užvesti variklį ir leisti jam ramiai padirbti, kol variklis įkais iki darbinės temperatūros. Patikrinti tepalo lygį ir reikalui esant papilti.

Įsitikinkite, kad skysčio neleidžia per žarnas, jeigu reikia suveržkite jas labiau.

Rekomenduojame "Magnefine" filtrą keisti kas 12 mėnesių.

Kada keisti?

Rekomenduojama keisti kas 12 mėnesių. Kartu derėtu keisti ir hidraulinį skystį. Ford motor kompanijos pravesti testai rodo, kad vidutiniškai po 30 000km filtras, bei hidraulinis skystis praranda savo savybes.

Jokių nuosėdų

"Magnefine" dvigubos filtracijos filtras toks veiksmingas, jog pašalina 99% visų metalo drožlių. Filtro dizainas, leidžia sulaikyti tiek daug apnašų dėl magneto kuris pritvirtintas unikalioje vietoje.

< Atgal ^ Į viršų
Kirtimų g. 11,
Vilnius, Lietuva
Tel./Faks.:
+370 5 2602022
Mob.:
+370 659 4 93 96
Dirbame: 8-17 val.
El.paštas: autohidraulika@gmail.com
Vairo
kolonėlių
dalys
Kirtimų g. 11, Vilnius, Lietuva
Tel./Faks.: +370 5 2602022
Mob.: +370 659 4 93 96
Dirbame: 8-17 val.
El.paštas: autohidraulika@gmail.com
Chiarlone