SPECIALIZUOTAS
HIDRAULIKOS
CENTRAS
SPECIALIZUOTAS
ELEKTRONINIŲ VAIRO STIPRINTUVŲ
SERVISAS

D.U.K.


Ar aš sugadinsiu automobilio hidrauline vairo sistemą, jeigu važinėsiu be skysčio sistemoje?

Taip, dažniausiai pažeidimai atsiranda per labai trumpą laiką, jeigu automobilis eksploatuojamas be, arba su labai mažai skysčio hidraulinėje sistemoje.


Ar galima naudoti tepalą su hermetikais, sandarikliais („stop leak“) tipo produkcija mano hidraulinėje sistemoje, jeigu ji leidžia skystį?

Mes griežtai rekomenduojame, kad jūs nesinaudotumėte jokiais produktais kurie jums žada sustabdyti tekėjimą iš jūsų hidraulinės sistemos, nes tų preparatų dėka visos guminės dalys esančios sistemoje išbrinksta, tokiu būdu laikinai sustabdydamos tekėjimą, bet išbrinkusi guma suminkštėja ir nebetarnauja taip kaip turėtu, kas priveda prie dar didesnių sistemos pažeidimų.


Hidraulinis skystis renkasi mano vairo kolonėlės traukių apsaugose, ar tai normalu?

Ne, traukių apsaugos skirtos tam kad apsaugoti vairo kolonėle ir vairo traukės nuo purvo patekimo į jas. Traukių apsaugose gali būti šiek tiek tepalo iš kolonėlės, bet jeigu ten jau renkasi skystis, tai reiškia, kad jūsų vairo kolonėlė jau netvarkoje.


Ar aš nebegalėsiu vairuoti jei mano vairo stiprintuvas sugenda?

Jeigu suges jūsų vairo stiprintuvas vairuoti jūs galėsite, nors ir labai sunkiai suksis vairas.


Mano automobilis neturi vairo stiprintuvo sistema ar galima ja pastatyti?

Daugeliui automobilių galima pastatyti vairo stiprintuvą, viskas priklauso nuo automobilio pagaminimo metų ir modelio, nors tai ganėtinai brangu.


Ar man reikia praplauti hidraulinę sistema, kai pakeičiu vairo kolonėlę ar stiprintuvo siurblį?

Taip, apnašos ir nuosėdos susidaro hidrauliniame skystyje per jo eksploatacijos laiką ir nors skystis ir bus dalinai pakeistas, keičiant siurblį ar vairo kolonėlę, apie trečdalį skysčio kartu ir su visais nešvarumais vistiek lieka sistemoje, kas gali sugadinti jūsų naują kolonėlę ar siurbly. Todėl pilnai praplaunant jūsų hidraulinę sistemą, galima žymiai prailginti jūsų hidraulinės sistemoj gyvavimą.


< Atgal ^ Į viršų
Kirtimų g. 11,
Vilnius, Lietuva
Tel./Faks.:
+370 5 2602022
Mob.:
+370 659 4 93 96
Dirbame: 8-17 val.
El.paštas: autohidraulika@gmail.com
Vairo
kolonėlių
dalys
Kirtimų g. 11, Vilnius, Lietuva
Tel./Faks.: +370 5 2602022
Mob.: +370 659 4 93 96
Dirbame: 8-17 val.
El.paštas: autohidraulika@gmail.com
Chiarlone